Kontakt

BioEcoLIFE
ul. Grunwaldzka 8
95-200 Pabianice
NIP: 7311102858

E-mail: info@bioecolife.pl

Couleur Caramel

Naturalne kosmetyki Couleur Caramel

Pomysł stworzenia marki narodził się w 2003 roku  twórcy Cédric Ferreol i David Reccole wraz z Nature postanowili stworzyć markę kosmetyków kolorowych, która oferowałaby produkty naturalne i organiczne, o najwyższej jakości w przystępnych cenach. Chodzi po prostu o ECO kosmetyki dostępne dla każdej kobiety która chce być piękna i naturalna. Marka ma misję, chce umożliwić ludziom stanie się bardziej świadomymi i odpowiedzialnymi za swoje wybory. 

Couleur Caramel Polska

Marka Couleur Caramel jest dobrze znana już w 34 krajach świata, teraz podbija serca Polek. Jest stworzona dla klientów indywidualnych i profesjonalistów. BIO kosmetyki Couleur Caramel mają za sobą już wiele sukcesów co spowodowało że oferowane są w sprzedaży detalicznej, ze względu na ich właściwości oraz jakość. Firma Couleur Caramel jako marka profesjonalna podąża za trendami, ale również je wyznacza. Nasze makijaże są publikowane w pismach branżowych tj. "Loki Koki", "E-makeupownia" czy "Hair Trendy". 

Naturalne kosmetyki Couleur Caramel to na tyle mocna i profesjonalna marka że makijaże wykonane za pomocą tych kosmetyków możemy zobaczyć m.in. na Festiwalu Filmowym w Cannes, RJ Music Awards, francuskiej edycji Tańca z Gwiazdami, Festiwalu Komedii Alpe d'Huez czy Paris Fashion Week. Po kosmetyki chętnie sięgają zarówno makijażyści z branży filmowej, jak i modowej. Produkty wykorzystuje się też do tworzenia trendów makijażowych z wieloma znanym gwiazdami jak Paris Hilton,Eva Langoria czy Salma Hayek.

Kosmetyki naturalne do makijażu Couleur Caramel posiadają wiele certyfikatów o których więcej przeczytacie TUTAJ Eco kosmetyki zawierają m.in. oleje roślinne, olejki eteryczne, witaminy i minerały dzięki czemu są bezpieczne. Użycie kosmetyków naturalnych nie powoduje ryzyka wystąpienia podrażnienia skóry czy alergii a przy tym można tworzyć cudowne i piękne makijaże.  Dzięki wykluczeniu ze swojego składu wszystkich szkodliwych substancji marka ma certyfikat COSMEBIO oznacza to żę bio kosmetyki do makijażu naturalnego  zawierają 98% - 100% składników naturalnych. Wykorzystanie naturalnych składników w połączeniu z eko opakowaniami, uczynił Couleur Caramel najlepszą marką ekologicznych kosmetyków kolorowych we Francji i na świecie. Wiarygodność marki potwierdzona jest licznymi certyfikatami:

 

Certyfikaty Couleur Caramel

 

Couleur Caramel w sklepie Bioecolife

W sklepie Bioecolife.pl produkty Couleur Caramel można znaleźć w wyselekcjonowanych kategoriach:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

 

;
Sklep internetowy Shoper.pl