O Marce VegeCosmetica & BioEcoLIFE®

Marka VegeCosmetica & BioEcoLIFE®

 BioEcoLIFE -polskie kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy i ciała

Firma BioEcoLIFE – Bliżej Natury  początkowo była wyłącznie sklepem internetowym, który powstał z pasji do zdrowego stylu życia i naturalnej pielęgnacji. W ofercie sklepu można znaleźć produkty najwyższej jakości renomowanych marek, których produkty oparte były na wyłącznie naturalnych składnikach.

Ale....

Idealny kosmetyk

Ale, jednak ja poszukiwałam znacznie dalej, chciałam tworzyć coś co będzie skrojone na miarę współczesnej kobiety. Kosmetyki, na których nigdy się nie zawiedziesz i co do których masz 100% pewności, od początku do końca. Od każdego jednego składnika aż po opakowanie. Chciałam stworzyć coś indywidualnego i wyjątkowego.

Nie jestem kosmetologiem i nie potrafię sama wyprodukować kosmetyku. Ale jestem kobietą, znam kobiety i wiem czego potrzebują - ja i kobiety takie jak TY. Szczęśliwie na swojej drodze spotkałam Anię Didiuk, która jest właścicielką marki Mokosh. To ona przeprowadziła mnie przez zawiłości składników, receptur i innych trudnych pojęć. I tak, rozwijając się oraz spełniając swoje marzenia postanowiłam wprowadzić markę BioEcoLIFE®, która będzie oferowała kosmetyki naturalne do pielęgnacji, najwyższej jakości.

 bioecolife polskie kosmetyki naturalne

 

Wartości marki BioEcoLIFE®

 

Od samego początku myśląc o marce BioEcoLIFE® było oczywiste jakimi wartościami ma się kierować. Nadal jest to bardzo spójne z założeniami sklepu, które postawiliśmy sobie pierwszego dnia.

Wiadomym było, że mają to być:

-produkty naturalne - z jasnym oznaczeniem stężenia składników pochodzenia naturalnego, wg normy ISO 16128:

-produkowane w Polsce,

-z certyfikowanych składników,

-bez SLS, SLES, parabenów, silikonów, PEG i innych ciekawych wynalazków od chemików,

-wolne od GMO,

-nie są testowane na zwierzętach,

-przyjazne dla środowiska, czyli szklane i tekturowe opakowania,

-oparte na unikalnych recepturach,

i co najważniejsze mają być skuteczne a ich skuteczność ma być potwierdzona badaniami aplikacyjnymi.

W ofercie marki BioEcoLIFE® znajdziesz naturalne produkty do kompleksowej pielęgnacji twarzy (oczyszczanie twarzy - olejki i peelingi, tonizowanie, pielęgnacja - serum i kremy) i ciała (balsamy i peelingi).

 

Kosmetyki naturalne BioEcoLIFE®

 

Produkty z logo BioEcoLIFE® produkowane są w wyspecjalizowanej fabryce marki Mokosh Cosmetics. Nie, Nie stoję sama w piwnicy i nie mieszam w garach, chociaż na pewno taka historia lepiej by się sprzedawała. Receptury, w większości na wyłączność BioEcoLIFE® więc są unikalne i niepowtarzalne. Tworzone są przez profesjonalistów i ściśle konsultowane ze mną.

Jeśli spotkałaś się wcześniej z produktami marki Mokosh Cosmetics to wiesz o jak wysokiej jakości mówię. Wartości tej firmy zostały wielokrotnie podkreślone i docenione przez nagrody, które otrzymują regularnie (i słusznie). Dodatkowo są bardzo spójne z tym jak ja widzę świat i jakimi wartościami ja, osobiście, się kieruję.

Wszystkie produkty marki BioEcoLIFE® testowane są w certyfikowanych laboratoriach i (a może) przede wszystkim na mnie, mojej rodzinie, przyjaciołach i.... sąsiadach. Po czym wędrują do badań konsumenckich.

Dopiero, kiedy, tak zebrane grono wyda pozytywną opinię na temat produktu i potwierdzi skuteczność jego działania, może on ostatecznie zostać wprowadzony do sklepu. Zatem, widzisz, że możesz spokojnie, mnie i marce BioEcoLIFE®, zaufać. Profesjonalizm i najwyższa jakość są kluczem do, przede wszystkim, Twojego zadowolenia.

Zapraszam Cię do zapoznania się z wyjątkowymi kosmetykami marki BioEcoLIFE® (KLIK).

Renata Szykuła – właścicielka sklepu i Marki

Renata Szykuła - BioEcoLIFE 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl