Program - Zakupy bez ryzyka

 

To program organizowany przez BioEcoLIFE i dotyczy wyłącznie kosmetyków marki BioEcoLIFE. Ma na celu umożliwienie Paniom i Panom sprawdzenie jakości i skuteczności kosmetyku zanim otworzą właściwe opakowanie.

Program jest bezterminowy i może być odwołany w każdym momencie. Program nie zmienia,  nie narusza ani nie ogranicza postanowień ustawy z dnia 30 maja 2014r., „O prawach konsumenta”, w szczególności zapisów dotyczących praw konsumenta odnośnie sprzedaży na odległość.

 

Najważniejsze zasady:

1. Przy pierwszym opłaconym zakupie danego kosmetyku*, dodatkowo, otrzymasz jego próbkę. 

2. Zanim otworzysz duże-właściwe opakowanie kosmetyku, otwórz i wykorzystaj próbkę. W ten sposób sprawdzisz czy dany kosmetyk jest dla Ciebie czy nie. Na testy masz maksymalnie 30 dni, od momentu otrzymania przesyłki. 

3. W przypadku kiedy zdecydujesz, że dany kosmetyk Ci nie pasuje, możesz zwrócić go do sklepu na nasz koszt. Poinformuj nas o tym drogą mailową (sklep@bioecolife.pl). Razem ustalimy dogodną dla Ciebie formę i termin zwrotu. 

4. Pieniądze zostaną zwrócone na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego, niezwłocznie po otrzymaniu przez nas zwrotu kosmetyku. 

5. Warunki zwrotu: 

-informacja o chęci zwrotu musi być przekazana na nasz adres mailowy, najpóźniej 30 dni od daty otrzymania kosmetyku,

-zwracany kosmetyk musi być w opakowaniu oryginalnym i nie może mieć oznak otwierania (do testów służy próbka).

 

Kosmetyki wykluczone z programu „Zakupy bez ryzyka” to: olejek do demakijażu i oczyszczania twarzy, serum do twarzy ALOES i MALINA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

 

;
Sklep internetowy Shoper.pl