Regulamin Programu Lojalnościowego BioEcoLIFE.pl

 

Regulamin progamu lojalnościowego BioEcoLIFE

 

§ 1.

Postanowienia ogólne i Definicje

 

 1. Organizatorem programu lojalnościowego BioEcoLIFE jest sklep internetowy www.bioecolife.pl, Renata Szykuła, ul. Grunwaldzka 8, 95-200 Pabianice zwany dalej "Sklepem".

 2. Uczestnikami programu są zarejestrowani, pełnoletni klienci dokonujący zakupów w Sklepie, zwani dalej „Uczestnikami”

 3. Niniejszy Regulamin stanowi podstawę funkcjonowania programu ilojalnościowego i określa prawa i obowiązki jego Uczestników. Regulamin obowiązuje od chwili jego ogłoszenia.

 4. Program lojalnościowy BioEcoLIFE- to system punktowy stworzony dla lojalnych Klientów, często dokonujących zakupów w Sklepie www.bioecolife.pl. Uczestnictwo w Programie jest bezpłatne i daje możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów, konkursów i innych form nagradzania stworzonych przez Organizatora.

 5. Zasady uczestnictwa w Programie i Klubie - są to zasady, które Uczestnik musi bezwzględnie spełnić, aby móc skorzystać z bonusów, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w Programie.

 

§ 2.

Zasady uczestnictwa w Programie

 

 1. Program lojalnościowy BioEcoLIFE  to system punktowy - dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich oraz wyłącznie dla zarejestrowanych Klientów Sklepu www.BioEcoLIFE.pl

 2. Zarejestrowany Klient staje się Uczestnikiem Programu w momencie dokonania pierwszych zakupów oraz ajerestrowania się w Sklepie.

 3. Uczestnik Programu może brać udział w Programie tylko osobiście, a jego uczestnictwo nie podlega przeniesieniu na inne osoby. Punkty i prawa związane z Programem nie mogą być odsprzedawane lub przenoszone pomiędzy Uczestnikami Programu.

 4. Zarejestrowani Klienci posiadający więcej niż jedno konto w Sklepie mogą brać udział w Programie za pośrednictwem każdego z kont, jednakże każde konto rozliczane jest indywidualnie, a punkty zebrane na różnych kontach nie łączą się.

 5. Uczestnik Programu gwarantuje, iż zapoznał się z niniejszym Regulaminem i automatycznie wyraża zgodę na przesyłanie newslettera.

 6. Za każde 25 zł wydane w Sklepie Klient otrzymuje 1 punkt. Punkty zbierają się narastająco.

 7. Punkty przyznawane są po zaksięgowaniu wpłaty za dokonane zakupy.

 8. Punkty wymieniane są na nagrody - po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić je na dowolnie wybrany prezent. Punkty wymieniają się co oznacza, że z konta Uczstnika zostaje zdjęta dana liczba punktów, którą wykorzystał na nagrodę. Można to zrobić po zalogowaniu się, klikając w zakładkę "Moje konto".

 9. Punkty zebrane w ramach Programu nie podlegają wymianie na gotówkę.

 10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany zasad przeliczania punktów. Na dzień 13 grudnia 2018r., wymiana punktów to 100:100

 11. Uczestnik Programu zobowiązuje się poinformować Sklep o zmianie swoich danych osobowych. W przypadku nie powiadomienia o zmianie danych osobowych Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub brak działania spowodowany niezaktualizowaniem danych.

 12. Jeśli Uczestnik ma podejrzenie, że jego login i hasło do konta zostały skradzione, wówczas jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania o tym Sklepu. W przypadku braku powiadomienia Sklepu o utracie dostępu do konta lub kradzieży loginu i hasła, Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnione użycie konta Uczestnika. Punkty utracone na skutek kradzieży loginu i hasła do konta Uczestnika nie podlegają odtworzeniu.

 13. W przypadku zwrotu towaru lub reklamacji wszystkie punkty na koncie programu lojalnościowego zostają anulowane.

 

§ 5.

Zablokowanie konta Uczestnika

 

 1. Sklep może zablokować konto Uczestnika Programu, jeżeli Uczestnik Programu nie przestrzega niniejszego Regulaminu, podał nieprawdziwe dane osobowe lub podał się za inną osobę.

 2. Sklep zablokuje konto Uczestnika w przypadku zażądania przez Uczestnika zaprzestania przetwarzania danych osobowych lub usunięcia jego danych z systemu.

 3. Z chwilą zablokowania konta Uczestnika Programu zebrane na jego koncie punkty oraz wszelkie stałe rabaty zostaną unieważnione.

 4. W każdym momencie Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w Programie. W tym celu Uczestnik zobowiązany jest do wysłania wiadomości e-mail na adres: shop@bioecolife.pl informującej o rezygnacji. Z chwilą złożenia ww. oświadczenia zebrane punkty na koncie oraz stałe rabaty zostaną unieważnione.

 

 § 6.

Zakończenie lub zawieszenie Programu lub Klubu

 

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub zakończenia Programu w każdej chwili.

 2. W przypadku zawieszenia lub zakończenia Programu, Sklep poinformuje o zdarzeniu wszystkich Uczestników za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 3. W przypadku zawieszenia lub zakończenia Programu każdy Uczestnik otrzyma możliwość wymiany zebranych punktów na nagrodę w określonym przez Sklep czasie. Jeśli Uczestnik nie zrobi tego w określonym czasie, wówczas wszystkie zebrane na koncie Uczestnika punkty zostaną unieważnione.

 

§ 7.

Ochrona danych osobowych

 

 1. Uczestnik Programu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Sklep w celach statystycznych oraz marketingowych przedstawionych w niniejszym Regulaminie. Dane osobowe podlegają ochronie na podstawie Ustawy o RODO z dnia 10 maja 2018r. Zgoda, o której mowa, obowiązuje od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w Programie.

 2. Uczestnicy Programu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

 3. Uczestnik Programu na bieżąco może być informowany drogą elektroniczną lub telefoniczną o aktualnie prowadzonych w Sklepie akcjach promocyjnych, specjalnych ofertach oraz konkursach, a także zmianach i nowościach.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

 

;
Sklep internetowy Shoper.pl