Sonda
Jakiej firmy kosmetyki kupujesz ? Z góry dziękujemy za wszystkie odpowiedzi :-)
Zostań Ambasadorem Marki

 

Ambasador Marki BioEcoLIFE - nic prostrzego wystarczy że posiadasz profil na FB i lubisz nasz Fanpage BioEcoLIFE - bliżej natury

REGULAMIN Akcji „Zostań Ambasadorką marki #BioEcoLIFE ”

 

§1 Postanowienia ogólne.

1. Niniejszy regulamin (Regulamin) określa warunki i zasady, na jakich odbywa się konkurs pod nazwą „Zostań Ambasadorką Bioecolife” (Konkurs). Konkurs nie łączy się z innymi promocjami lub konkursami prowadzonymi przez Organizatora. 
2. Organizatorem Konkursu jest Bioecolife z siedzibą w Chorzelowie 782 39-331 Chorzelów, Konkurs odbywa się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
3. Czas trwania konkursu do 02.08.2019

§2 Uczestnictwo w Konkursie

1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkuje na terenie Polski i posiada aktywny profil na Facebooku. 
2. Organizator ma prawo w każdym momencie trwania Konkursu wykluczyć tego uczestnika z udziału w konkursie (jak również odmówić mu przyznania nagrody), w stosunku, do którego powziął informację o działania sprzeczne z Regulaminem.

§3 Zasady uczestnictwa w konkursie

1. Do konkursu wyłaniana jest osoba która:

- jest najbardziej aktywna w danym miesiącu na profilu Bioecolife na facebook’u
(komentarze, polubienia, polecania)

- po otrzymaniu boxu- niespodzianki z produktami Bioecolife zadaniem uczestnika będzie wystawienie publicznej recenzji danego produktu na mediach społecznościowych poprzez oznaczanie sklepu i zareklamowanie produktu, by budować pozytywny wizerunek firmy

- każdego drugiego dnia miesiąca będzie wyłaniana kolejna Ambasadorka, która będzie testowała kosmetyki ze sklepu Bioecolife

- Ambasadorka akcji otrzyma rabat stały w wysokości 15% przez okres 6 miesięcy do wykorzystania w sklepie Bioecolife dla siebie, rodziny lub przyjaciół

- uczestnik konkursu może przystąpić do programu raz na 6 miesięcy

§4 Postanowienia Końcowe

1. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z przyjęciem przez Uczestnika warunków niniejszego Regulaminu. Uczestnik akceptuje treść Regulaminu oraz warunki Ambasadora marki opublikowane w treści ogłoszenia i zobowiązuje się stosować warunki i zasady określone w ogłoszeniu konkursowym oraz w Regulaminie dla przeprowadzenia Konkursu.

2. Dane osobowe Uczestników i Laureatów będziemy przetwarzać w zakresie i w celach niezbędnych do przeprowadzenia Konkursu Ambasadorki marki Bioecolife, a w szczególności w celu komunikacji oraz wydania boxów do testowania i rabatu na zakupy. Uczestnicy i Laureaci podają dane dobrowolnie oraz mają prawo dostępu do nich i ich poprawiania, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych może uniemożliwić wydanie boxu-niespodzianki i rabatów.

Informacje o przetwarzaniu danych
1. Administratorem danych osobowych jest Bioecolife Janina Korczak z siedzibą w Chorzelowie 782
39-331 Chorzelów NIP 8171361602
2. W sprawach związanych z danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych
3. Dane będą przetwarzane w celu rozstrzygnięcia konkursu „Ambasadorka marki Bioecolife”
4. Dane mogą być udostępniane na profilu facebook na Bioecolife w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie.
5. Dane mogą być przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
6. Administrator informuje, że w tym celu zostały zastosowane zabezpieczenia, w celu uzyskania kopii danych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.
7. Dane będą przechowywane przez okres sześciu miesięcy od wyłonienia zwycięzcy 
Ma Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8. Ma Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9. Ma Pani także prawo do przenoszenia danych 
10. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego RODO


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

 

;
Sklep internetowy Shoper.pl